GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ TEKNOLOJİ SPOR EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK OYUN FOTO VİDEO
GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ YAŞAM EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK SPOR KADIN BİLİM/TEKNO MEDYA KÜLTÜR-SANAT FOTO GALERİ VİDEO
 

Tarih: 27.03.2014 15:04
Yorum Sayısı:

Ak Parti Diyarbakır mitingi canlı izle - AKP Van miting konuşması video görüntüleri izle
Ak Parti Diyarbakır-Van mitingi canlı izle - AKP Van Diyarbakır miting konuşması video görüntüleri izle haberi, Başbakan Erdoğan Diyarbakır-Van mitingi canlı yayın izle 27 Mart - AKP Diyarbakır-Van mitingi video görüntüleri izle haberi, 27 Mart 2014 Başbakan Erdoğan Diyarbakır-Van mitingi konuşması, Ak Parti Diyarbakır-Van mitingi hakkındaki bilgiler...
Ak Parti Diyarbakır-Van mitingi canlı izle - AKP Van Diyarbakır miting konuşması video görüntüleri izle haberi, Başbakan Erdoğan Diyarbakır-Van mitingi canlı yayın izle 27 Mart - AKP Diyarbakır-Van mitingi video görüntüleri izle haberi, 27 Mart 2014 Başbakan Erdoğan Diyarbakır-Van mitingi konuşması, Ak Parti Diyarbakır-Van mitingi hakkındaki bilgiler...

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Kim var bu ittifakta? CHP, MHP, BDP, Pensilvanya, malum medya, işverenler, eli kanlı terör örgütleri, hepsi buraya destek veriyor; faiz lobileri, kan lobileri, Türkiye düşmanı çevreler bu ittifaka destek veriyor. Türkiye'nin güçlenmesinden, ekonominin büyümesinden, huzurun, kardeşliğin artmasından rahatsız olan kim varsa bu ittifaka destek veriyor. Onlar, ahlak dışı araçlarla bize saldıracaklar. Varsın saldırsınlar ama biz bunu kaale almayacağız. Biz yolumuzda emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.

Erdoğan, Madenci Anıtı önünde düzenlenen mitingde, isim vermeden Fethullah Gülen'i, "Pensilvanya... CHP cebinde, MHP cebinde, milyarlar cebinde, holdingler cebinde, rafineri cebinde... Ne diyor? Tek ceketi varmış. Nasıl bir tek ceketse?" sözleriyle eleştirdi.

Bazı kesimlerin, huzuru bozmak için elinden geleni yapacağını söyleyen Erdoğan, bugüne kadar sabrettiklerini, hiçbir tahriğe kapılmadıklarını, hiçbir saldırıya da boyun eğmeyeceklerini belirtti. Erdoğan, "Provokasyonlara karşı dikkatli olacağız. Milli iradenin en güzel, en sağlıklı şekilde sandığa yansımasını temin edeceğiz" diye konuştu.

Erdoğan, 30 Mart'taki seçimin sıradan bir seçim olmadığını dile getirerek, "Bu bir belediye seçimi değil, belediye meclis üyeleri seçimi değil, muhtarlık değil; adeta bir genel seçim genel. 30 Mart'ta ya eski Türkiye diyeceğiz ya yeni Türkiye diyeceğiz" ifadelerini kullandı.


"Ne diyoruz, ne diyoruz?" diye alandakilere soran Erdoğan, "Yeni Türkiye" yanıtı gelince, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İstiklal mücadelesine, istikbal mücadelesine ben sizlerden destek bekliyorum. Bize kimlerin taarruz ettiğine lütfen dikkat edin. Karşımızda oluşan ittifaka dikkat edin. Bu ittifakın içinde kimlerin olduğuna dikkat edin, nasıl bir istiklal mücadelesi içinde olduğumuzu da net göreceksiniz. Kim var bu ittifakta? CHP, MHP, BDP, Pensilvanya, malum medya, işverenler, eli kanlı terör örgütleri, hepsi buraya destek veriyor; faiz lobileri, kan lobileri, Türkiye düşmanı çevreler bu ittifaka destek veriyor. Türkiye'nin güçlenmesinden, ekonominin büyümesinden, huzurun, kardeşliğin artmasından rahatsız olan kim varsa bu ittifaka destek veriyor. Onlar, ahlak dışı araçlarla bize saldıracaklar. Varsın saldırsınlar ama biz bunu kaale almayacağız. Biz yolumuzda emin adımlarla yürüyeceğiz.

Bu CHP hiçbir zaman Hakk'ın yanında olmadı, hiçbir zaman halkın yanında olmadı. Bu CHP tek parti yıllarından beri demokrasiyi içine sindiremedi. Menderes'ten bu yana CHP'nin tek başına iktidara geldiğini hiç gördünüz mü? Niye? Benim milletim CHP'nin cemaziyelevvelini çok iyi biliyor. Ya bu CHP, bizim dinimize, bizim mukaddesatımıza, bizim camilerimize, bizim ezanımıza, bizim kitabımıza saldıran CHP değil mi? Onun için de hiçbir zaman CHP'ye benim milletim tek başına iktidar vermedi. Düne kadar bu CHP Ergenekon'un avukatıydı, Silivri'ye gidip geliyordu ya. Çetelere avukatlık yapıyordu. Şu anda nerede? Şu anda Pensilvanya'nın avukatı. Ya bunların ikisi bir arada nasıl oluyor? Böyle bir genel müdür olur da bir gün solcu, bir gün sağcı, bir gün ulusalcı, bir gün MHP'li, bir gün başörtüsü düşmanı, bir gün istismarcı... İzmir'de bayrak sallıyor, Hakkari'ye gidiyor bir tane Türk bayrağı yok. CHP bu... Nabza göre şerbet. Bu CHP'nin İstanbul adayı da genel müdürü de tam anlamıyla düğün evinin tefçisi, ölü evinin yasçısı. Daha düne kadar 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diyordu, şimdi Pensilvanya'nın askeri oldu."

"Bunlarda takiye var, bunlarda yalan var"

"30 Mart'ta ahlak dışı siyasete siz son vereceksiniz" diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Bu ittifakı siz bozacaksınız. Bunlarda plan, proje var mı? Bunların hayali, hedefi yok. Montajlarla milletin karşısındalar. Adam yatıyor kalkıyor söylediği nedir? Yolsuzluk. Dün de Samsun'da söyledim, bugün Zonguldak'ta söylüyorum. Benimle ilgili diyor ki İsviçre bankalarında 13 ayrı hesabım varmış. Medya, bunları iyi kaydet, iyi kaydet ama hesabını da sorun. Diyorum ki; eğer dürüstsen, eğer samimiysen, eğer karakter itibarıyla karakterin varsa hangi bankada bu hesaplar varsa, çünkü hukukta bir kaide var, müddei, iddiasını ispatla mükelleftir. Bunu kim ispat edecek? Sen iddia ediyorsun, sen ispat edeceksin. Neredeyse bu hesaplar çıkar avukatını, ben de bir avukat... Gitsinler bu parayı alsınlar. Ondan sonra sen züğürtsün, züğürt olduğun için bu paraları da sana verelim. Ya böyle yalan olur mu, böyle iftira olur mu? Bunlarda takiye var, bunlarda yalan var, bunlarda iftira var. Çünkü Pensilvanya'daki hocası da öyle. Sadece iftira..."Türkiye günlerdir 25 Mart tarihine kilitlenmiş çıkacak ses kaydını bekliyordu. Ancak 25 Mart'ta beklenen kayıt çıkmadı.

İnternete düşen son ses kaydında, Başbakan Erdoğan’ın CHP eski lideri Deniz Baykal’la ilgili bir ses kaydını medyaya bizzat servis ettirdiği iddia ediliyor.

NTV'de soruları yanıtlayan Başbakan ise bu konuda ’Bugün ayın 25’i ne oldu, bir şey oldu mu? Yarın da olmayacak’ diyerek ortaya çıkacak bir şey olmadığını söyledi.

Ancak Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerinin üzerinden çok fazla geçmeden Youtube'da'dlmhack' isimli bir hesaptan Başbakan Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ve 'ortam dinlemesi' yoluyla elde edildiği bildirilen bir ses kaydı yayınlandı.

Cumhuriyet'in haberine göre; yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra kaldırılan ses kaydında, Erdoğan olduğu iddia edilen kişi, Deniz Baykal'a ait bir görüntünün videosunun hazırlanıp medyaya servis edilmesi konusunda çevresindeki kişilere talimat veriyor.

DANIŞMANIN HESABI MI HACKLENDİ?

Söz konusu ses kaydının Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'a ait mail hesabının hacklenmesi yoluyla ele geçirildiği iddia ediliyor.

İşte o ses kaydında Başbakan Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen sözler:

"Maalesef çok edepsiz ve ahlaksız şeyler. Burada bir müdahale olması lazım. CHP işin şirazesinden çıktı. Elimizde bu tarz şeyler var yayınlanabilecek belge.... Bunu versem nasıl yaparsınız? İnternet sitelerine mi pas ediyorsunuz? Tabi aslında türlü türlü görüntü var. O zaman öyle yapalım, ben şimdi bunu koyayım harddiske de.

Ama kayıt çok kötü. Fotomontaj Falan Filan gibi bir şey diyemez mi? Bilmiyoruz ki böyle ahlaksız bir adam. Ülke için iyi bir şey değil. Bu ülkede CHP gibi bir partide bunun olması... Aslında evveliyatına ilişkin daha iyi şeyler elde edilse... Şimdi yalnız yani bunun süratle bilinmesi lazım. - Hemen başlayın, hemen şeye yükleyin... Bir yandan bu işin görüntülerini vermek lazım. Bu önemli... Videonun devamını da verelim. O halde dediğim gibi... web sitelerinden dünyaya, gerekiyorsa televizyonlardan, belki onlar görüntü vermese de konuşmaları filan verir... CHP bitiyor.

Kılıçdaroğlu için de çalışma yapılabilir, ama şey yapılması lazım, gereken dersleri almaları lazım. Bunun devamıyla alakalı konu nedir? Ev içi çekim yapabiliyor musunuz? Anladım, bizim için ilişkinin şeyi önemli. Bulursanız görüntüsünü konuştuğumuz gibi. ... işte o tür şeylerde adım atmak lazım. Görüntü varsa gereği yapılır ama görüntü lazım. Yani bu şeyin farkında artık ilişkinin." dediği öne sürülüyor.

ERDOĞAN VE BAYKAL'IN KASET POLEMİĞİ

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, yasadışı dinlemeler ve internete sızdırılan ses kayıtları konusunda kendisini ses çıkarmamakla eleştiren Başbakan Erdoğan'a yanıt vermişti.

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakan Erdoğan'ın 'Sayın Baykal bütün bu olanlardan sonra hala sen niye bekliyorsun? O kasedi bunlar servis etti' açıklamasına, 'Başbakan'ın elindeki delilleri açıklamasını bekliyorum. Ben zaten siyasi duruşumu ayrılırken ifade etmiştim' sözleri ile yanıt vermiş ve kaset konusunda Gülen Cemaatini suçlamaktan kaçınmıştı.

Meydanlardan sık sık "Kılıçdaroğlu'na da şantaj yapılıyor. Şantajla teslim aldılar" diyen Erdoğan, söz konusu ses kaydında "Kılıçdaroğlu için de çalışma yapılabilir" diyor.

Başbakan Erdoğan AK Parti'nin Samsun mitinginde halka hitap etti.

"MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ DİYORLAR.."

"Bu CHP, işlerine gelince Mustafa Kemal'in partisiyiz diyorlar, Mustafa Kemal diyorlar.. Bunlar dürüst değil.. Kardeşlerim Samsun istiklal mücadelesi ruhunu anlamış bir şehirdir.Samsun yüzünde maske olanlarla samimi olanları birbirinden ayıran şehirdir. İşte Samsun bugün sağduyunun sesine kulak veriyor.. AK PARTİ İstanbul mitingi fotoğrafları için tıklayınız..

"PARA NASIL GÖTÜRÜLÜR BİLİRİM DİYOR"

CHP Genel Müdürü bizim dil sürçmelerimizi gidip her yerde söylüyor, etme bulmadünyası. Çıkıp ben maliyeciyim para nasıl götürülür biliyorum diyor. Hakikaten bilir. SSK'nın başındayken o götürücüydü zaten , Rahşan affıyla kurtuldu. AK PARTİ İstanbul mitingi fotoğrafları için tıklayınız..

"CHP DEMEK DARBELERE DESTEK OLMAK DEMEK"

Pensilvanya üretsin sen de İstanbul Tahtakale'de kasetçilik yap. Unkapanı'nda da bunu yapabilirsin. Siyaset sırtını Pensilvanya'ya Esad'a dayayarak yapılmaz. Milletle millet için yapılır. -Pensilvanya'da her türlü ahlaksızlık var. Pensilvanya cemaat değil örgüttür örgüt. Bunların inine gireceğiz. Şu seçimden sonra farklı şekilde adımlar atacağız. Biz bu devleti sokakta bulmadık. Milletimizin talimatı neyse onu yapacağız. Türkiye'yi ateşin içine atmaya çalışırken CHP, MHP, BDP'yi de arkasında vagon olarak sürüklüyor. CHP demek darbelere destek olmak demektir. CHP demek baskı demek zulüm demektir. AK PARTİ İstanbul mitingi fotoğrafları için tıklayınız..

"SİZE VERDİĞİMİZ EMEĞE YAZILAR OLSUN"

Biz Kur'anımızı saklıyorduk Kur'an'ı toplatıyorlardı. Kim? CHP. Bu Pensilvanya'daki zat çıkmış CHP'yi oy toplatıyor. Yazıkları olsun sana. Size verdiğimiz emeğe de yazıklar olsun. Ama Müslüman bir sokulduğu delikten bir daha sokulmaz. Bunların dershanelerinde okuyan çocuklarınız varsa alın. Okullarında okuyan çocuklarınız varsa alın. AK PARTİ İstanbul mitingi fotoğrafları için tıklayınız..

"ÜNİVERSİTE AÇMANA İZİN VERMEDİK DİYE Mİ BU HAİNLİK"

Zaten 2015'in 1 Eylül'üne kadar. Sonra iş bitiyor. -Evlerden yurtlardan onlar gibi düşünmeyen yavrularımızı atıyorlar. Geceleri beddua seansları yapıyorlar. Geçenlerde Pensilvanya'daki zat bana 'uzun adam' lakabı takmış ya. Ey Hoca dieye geçinen zat Alalh'ın yarattığı insana orta boylu uzun boylu demenin inançlarımızda yeri bellidir. Bu uzun bize çok hainlik etti diyor.17 tane üniversite açmana müsaade ettiğimiz için mi hainlik etttik? Eline diline dursun be. İyi niyetimizin kurbanı olduk."

Gündemdeki diğer haberleri medyaline.com üzerinden takip edebilirsiniz...
 
 
 
 

Türkiye kentsel dönüşümü başarabilir mi?

Evet
Hayır
Başaracağını hiç sanmıyorum

 
Sıra  Takım O G B M P
1 Beşiktaş 16 12 2 2 38
2 Fenerbahçe 16 11 4 1 37
3 Galatasaray 16 8 5 3 29
4 Medipol Başakşehir 16 9 2 5 29
5 Kasımpaşa 16 8 5 3 29
6 Akhisar Belediyespor 16 8 4 4 28
7 Torku Konyaspor 16 7 5 4 26
8 Trabzonspor 16 7 2 7 23
9 Gaziantepspor 16 6 4 6 22
10 Çaykur Rizespor 16 5 6 5 21
11 Antalyaspor 16 5 5 6 20
12 Osmanlıspor FK 16 5 3 8 18
13 Kayserispor 16 4 6 6 18
14 Bursaspor 16 5 0 11 15
15 Medicana Sivasspor 16 2 8 6 14
16 Gençlerbirliği 16 3 4 9 13
17 Mersin İdmanyurdu 16 2 4 10 10
18 Eskişehirspor 16 2 1 13 7

 

Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.