GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ TEKNOLOJİ SPOR EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK OYUN FOTO VİDEO

GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ YAŞAM EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK SPOR KADIN BİLİM/TEKNO MEDYA KÜLTÜR-SANAT FOTO GALERİ VİDEO
BIST: 79.551   DOLAR: 2,198   EURO: 2,834   ALTIN: 8,3900  
İstanbul 12°C
 

Tarih: 20.01.2014 14:56
Yorum Sayısı:

AKP Ak parti belediye başkan adayları 2014 İstanbul İzmir il ilçe yeni adaylar kimler
Ak parti belediye başkan adaylarını gün geçtikçe açıklamaya devam ediyor. Yeni açıklanan ak parti belediye başkan adayları kimler oldu adları ve ilçeleri hakkında tüm bilgiler detaylar.


Ak parti belediye başkan adaylarını gün geçtikçe açıklamaya devam ediyor. Yeni açıklanan ak parti belediye başkan adayları kimler oldu adları ve ilçeleri hakkında tüm bilgiler detaylar.

İşte son alınan ak parti adayları

İnternet sitelerine sızan listeye göre AK Parti'nin belediye başkan adaylarının kesinleştiği ifade ediliyor. Resmi bir açıklama olmadığı için bu liste doğru olabileceği gibi manipülasyon amaçlı da piyasaya verilmiş olabilir. Timetürk'ün görüştüğü kaynaklar listede doğru ile yanlış adayların karıştırılarak bir listenin oluşturulduğunu ve çoğu kararın hala verilmediğini ifade ederek, "Liste manipülasyon amaçlı ve bilerek dolaşıma sokuldu" dedi
İşte iddia edilen ve doğruluğu teyit edilmeyen "AK parti başkan adayları sıralı tam liste, Yerel seçim 30 Mart 2014 Listesi."

AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Fındıklı – Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin – Osman Haşimoğlu
İkizdere – Hasan Köseoğlu
Hemşin – Kazım Bekar
Güneysu – Halil Turan
Çayeli – Atilla Esmen
İyidere – Ahmet Mete
Pazar – Ahmet Basa
Ardeşen – Hakan Gültekin
Derepazarı – Yakup Samangül
Kalkandere – Nihat Çolak

AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Silivri – Hüseyin Turan
Adalar – Çoşkun Özden
Çatalca – Selim Düşkünler
Esenyurt – Necmi Kadıoğlu
Avcılar – Bayram Şenocak
Başakşehir – Fatih Bolcan
Sultangazi – Cahit Altunay
Küçükçekmece – Timuçin Oğuz
Büyükçekmece – Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü – Vehbi Orakçı
Bağcılar – Lokman Çağırıcı
Esenler – Tevfik Göksu
Güngören – Ş.Yücel Karaman
Bahçelievler – Faruk Çetin
Bayrampaşa – Hasan Türksel
Gaziosmanpaşa – İsmail Ergüneş
Eyüp – Hayrettin Çelik
Fatih – Mustafa Demir
Kağıthane – Fazlı Kılıç
Kadıköy – Hurşit Yıldırım
Zeytinburnu – Murat Aydın
Beykoz – Mustafa Tahmaz
Sarıyer – Selami Uzun
Kartal – Ebubekir Taşyürek
Üsküdar – Hilmi Türkmen
Sancaktepe – İsmail Erdem
Ümraniye – Kadir Gurbetçi
Çekmeköy – Ahmet Poyraz
Sultanbey – Hüseyin Keskin
Maltepe – Edibe Sözen
Pendik – Davut Çakır
Şile – Can Tabakoğlu
Tuzla – Şadi Yazıcı
Beşiktaş – Z.Abidin Okul
Arnavutköy – Abdullah Demirhan

ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Altındağ – Veysel Tirkayi
Mamak – Mesut Akgül
Akyurt – Gültekin Ayantaş
Keçiören – Mustafa Ak
Çamlıdere – H.Caner Can
Çubuk – Tuncay Acehan
Sincan – Mustafa Tuna
Kazan – Lokman Ertürk
Elmadağ – Gazi Şahin
Beypazarı – Cengiz Özalp
Pursaklar – Selçuk Çetin
Çankaya – Saffan Kılınç

ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Sarıçam – Ahmet Zenbilci
Yüreğir – Mahmut Çelikcan
Seyhan – Zihni Aldırmaz
Çukurova – Cüneyt Karaaslan
Kozan – Kazım Özgan
Yumurtalık – Turgut Erişmen
Aladağ – Halil Şahin
Pozantı – Ramazan Demir
Feke – Burhan Şengün
Saimbeyli – Mustafa Uyanık

ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kepez – Hakan Tütüncü
Muratpaşa – Cihan Bulut
Döşemealtı - Nurettin Tursun
Aksu - Ali Akcan
Gazipaşa – Ahmet Büyükakça
Kaş – Mustafa Şalvarlı
Kemer – Yusuf Üras
Manavgat – Recep Barut
Alanya – Hüseyin Güney
Elmalı – Ümit Öztekin
Korkuteli – Mustafa Akdeniz
Konyaaltı – Osman Ali Eciş
Kumluca – Hüsamettin Çetinkaya
İbradı – Muharrem Kaya
Demre – Süleyman Topçu
Gündoğmuş – Mehmet Özeren
Finike – Nail Dülgeroğlu
Serik - Ramazan Etli
Akseki – İsmet Uysal

AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Arapgir – Haluk Cömertoğlu
Arguvan - Vahap Doğan
Darende – Süleyman Eser
Doğanşehir – Vahap Küçük
Kuluncak – Mehmet Boyraz
Hekimhan - Kemal Deniz
Doğanyol - Recep Gülbey
Akçadağ – Ali Kazgan
Battalgazi – Murat Nalçacı
Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat
Yazıhan - Nevzat Öztürk
Pütürge – Çetin Akköse
Kale – Murat Koca

AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ceylanpınar – Murat Çoşkunkan
Bozova – Hasan Arusoğlu
Hilvan – Aslan Ali Bıyık
Harran – Mehmet Özyavuz
Birecik – M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü – Mustafa Yavuz
Viranşehir – Mehmet Ekinci
Akçakale – Ahmet Akay
Eyyübiye – Hasan Cece
Siverek – Resul Yılmaz
Haliliye – Mustafa Zahit
Halfeti – Nihat Özdal
Suruç – Necdet Kılıç

AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Tarsus – Hakkı Meniz
Mut – Murat Oktan
Aydıncık – Ferat Aktan
Toroslar – Ender Turhan
Akdeniz – Niyazi Altun
Silifke – Cafer Selvi
Erdemli – Rahmi Erdem
Mezitli – Nuri Hocaoğlu
İzmit – Nevzat Doğan
Gölcük – Mehmet Ellibeş

AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Seferihisar – Hamit Nişancı
Karabağlar – Nazmi Kalyoncu
Aliağa – Tansu Kaya
Gaziemir – Yıldırım Ulupınar
Konak – İlknur Denizli
Bayraklı – Hamza Dağ
Buca – Cemil Şeboy
Balçova – Melek Eroğlu
Karşıyaka – Tanfer Kemerli
Çiğli – Adnan Yılmaz
Menemen – Bilal Kaplangı
Ödemiş – Mahmut Badem
Selçuk – Zeynel Bakıcır
Çeşme – Mustafa Cenger
Torbalı – Yaşar Görmez
Dikili – Zafer Afyon
Menderes – Bülent Soylu
Kınık – Sadık Doğruer
Bayındır – Mehmet Kertiş
Narlıdere – Aslan Bilgi
Güzelbahçe – Vasfi Çakıroğlu

AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Karakeçili – Hüseyin Özçelik
Bahşili – İbrahim Uyar
Sulakyurt – Ali Şahin
Çelebi – Süleyman Uluyol
Balışeyh – Ali Dedelioğlu
Yahşihan – Ahmet Sungur
Delice – Yüksel Yorulmaz
Çerikli – Nuh Şahin

AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yağlıdere - Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar - Şahin Yılancı
Çamoluk - Savaş Akarçeşme
Dereli - Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce - Aytekin Geçgel
Espiye – Mustafa Karadere
Eynesil – Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı – Ali Bilge
Tirebolu – Ömer Hıdır
Alucra – Durmuş Canikli
Görele – Tolga Erener
Bulancak – Kadir Aydın

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Alpu – Rafet Demirtaş
Beylikova – Özkan Alp
Günyüzü – Mehmet Remzi Arayıt
Han – Mustafa Pekak
Sarıcakaya – Hüseyin Çam
Odunpazarı – Nedim Öztürk
Tepebaşı – Orhan Soydaş

AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yomra - İbrahim Sağıroğlu
Arsin - Erdem Şen
Araklı - Recep Çebi
Sürmene - Fikri Usta
Köprübaşı - Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar – A.Metin Genç
Of - Murat Saral
Hayrat - Mehmet Nuhoğlu
Çaykara - Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı - Cevdet Cemal Kansız
Maçka - Koray Koçhan
Akçaabat - Şefik Türkmen
Çarşıbaşı - Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir - Muhammet Balta
Beşikdüzü - Metin Kalay
Tonya - Ahmet Kurt
Düzköy - Salih Bakal
Şalpazarı - Necati Selvitop

AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Selçuklu – Uğur İbrahim Altay
Karatay – Mehmet Hançerli
Meram – Serdar Kalaycı
Ereğli – Ömer Öğer,Özkan Özgüven
Ilgın – H.İbrahim Oral
Beyşehir – İzzet Taşçı
Akşehir – Abdulkadir Oğul
Karapınar – Mehmet Yaka
Sarayönü – Şükrü Tınas

AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Pazarlar – Bilal Demirci
Hisarcık – Nihat Helvacı
Altıntaş – Ferit Karabulut
Zafertepe – Arif Teke
Emet – Mustafa Koca

AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Şehzadeler – Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre – Hayrullah Solmaz
Akhisar – Salih Hızlı
Ahmetli – Ahmet Alan
Kula – Selim Aşgın
Saruhanlı – Hüseyin Yaralı
Turgutlu – Serhat Orhan
Soma – Hasan Ergene
Göredes – Muhammed Akyol
Kırkağaç – Yaşar Gedüz
Köprübaşı – Zafer Mergen

AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çatalpınar – Nuhil Kiremitçi
Çaybaşı – Zekeriya Sarıkoca
Fatsa – Hüseyin Anlayan
Gülyalı – Talip Şen
Mesudiye – İsa Gül
Altınordu – Engin Tekintaş
Aybastı – İzzet Gündoğar
Akkuş – İsa Demirci
Çamaş – Mahmut Ayparçası
Perşembe – Selami Çarkçı
İkizce – Kemal Kalyoncu
Kabataş – Yakup Yılmaz
Ünye – Ahmet Arpacıoğlu
Kumru – Ticabi Civelek
Korgan – Sebahattin Bol
Gülköy – Ali Kemal Mert
Gürgentepe – Yener Yalçınkaya
Ulubey – Sait İnan

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Emirdağ – Cengiz Pala
Sandıklı – Ziya Dazkır
Sultandağı – Metin Kumcu
Dinar – Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı – Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye – Lokman Ekici
Şuhut – Recep Bozkurt
Çay – Mevlüt Çınar
Bolvadin – Ömer Dayı
Çobanlar – Ali Altıntaş
Bayat – Erol Bulut

AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adapazarı – Süleyman Dişli
Serdivan – Yusuf Alemdar
Arifiye – İsmail Karakullukçu
Geyve – Murat Kaya
Akyazı – Şener Bayraktar
Kaynarca – Zeynur Özel
Taraklı – Tacettin Karaman
Pamukova – Cevat Keser
Erenler – Ahmet Çil
AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepsut – İsmail Cankul
Burhaniye – Necdet Uysal
Karesi – Yücel Yılmaz
Altıeylül – Zekai Kafaoğlu
AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sungurlu – Selahatin Uzunkaya
Alaca – M.Esat Yılmaz
İskilip – Ahmet Ertekin
Osmancık – Bekir Yazıcı
Oğuzlar – Ali Uyanık
Kargı – Zeki Şen
Mecitözü – Yaşar Kabakcı
Ortaköy – Taner İspir
Boğazkale – Osman Tangazoğlu
Laçin – Erdal Altundaş
Uğurludağ – Kenan Genç
Bayat – Mustafa İnce
AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Afşin – Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir
Dulkadiroğlu – Necati Okay
AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Posof – Bedrettin Çakıcı
Damal – Nevriye Derdiyok
Çıldır – Mehmet Fatih Kılınç
Hanak – Taşdemir Çoban
Göle – Akın İsmailoğlu
AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gölyaka – YakuİLp Demircan
Yığılca – Fikret Çıracı
Cumayeri – Recep Tuna
Konuralp – Talip Çabukoğlu
Akcakoca – Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı – Osman Usta
Beyköy – Hakan Uykusuz
Gümüşova – Ersoy Gündoğdu
AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gürpınar – Fuat Atan
Bahçesaray – Muhammed Orhan
Gevaş – Sinan Hakan
Çaldıran – Ferman Yıldırım
Edremit – Abdulhekim Karabıyık
Özalp – Zeki Erbulun
Tuşba – Fevzi Özgökçe
Erçiş – Abdulehad Arvas
Saray – Metin Özarslan
İpekyolu – Abdulmenav Keyifli
Çatak – Emin Babur
AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Menteşe – Mestan Yayman
Seydikemer – Adem Ayat
Milas – Hürol Önder
Bodrum – Mustafa Paşalı
Marmaris – Mehmet Tugay
Yatağan – Mustafa Toksöz
Köyceğiz – Kamil Ceylan
Datça – Mehmet Cennet
Kavaklıdere – Mehmet Demir
Ortaca – Salih Özdemir
AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Nilüfer – Mustafa Esgin
Harmancık – Mustafa Çetinkaya
Büyükorhan – Hasan Taş
Orhaneli – İrfan Tatlıoğlu
Karacabey – Ali Özkan
Gürsu – Cüneyt Yıldız
İznik – Kağan Mehmet Usta
Yıldırım – Özgen Keskin
Osmangazi – Mustafa Dündar
Gemlik – Refik Yılmaz
Yenişehir – Süleyman Çelik
M.kemalpaşa – Sadi Kurtulan
Kestel – Yener Acar
İnegöl – Ali Nur Aktaş
Mudanya – Kadir Kahraman
Orhangazi – Neşet Çağlayan
AK PARTİ KOCAELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
İzmit – Nevzat Doğan
Başiskele – Hüseyin Ayaz
Gölcük – Mehmet Ellibeş
Gebze – Adnan Köşker
Körfez – Yunus Pehlivan
Darıca – Şükrü Karabacak
Karamürsel – İsmail Yıldırım
AK PARTİ ARTVİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arhavi – Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli – Eyüp Aytekin
Murgul – Hasan Çavuş
Şavşat – Ahmet Öztürk
Ardanuç – Hasan Demirci
Borçka – Aslan Atan
Hopa – Nedim Cihan
AK PARTİ KARAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ermek – Uğur Sözkesen
Akçaşehir – Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir – A.İhsan Alanlı
Ayrancı – Ferhat Erkmen
Sarıveliler – Halil Kulak
Başyayla – Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı – Mehmet Ceyhan
Güneyyurt – Celil Yağız
Göktepe – Bayram Şahin
AK PARTİ YALOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Armutlu - Mehmet Birkan
Termal - İsmail Atik
Altınova – Metin Oral
Çınarcık – Murat Erdoğan
Esenköy – Özer Kaptan
Taşköprü – Şaban Ertan
Tavşanlı – Kadri Çiçek
Kaytazdere – Tülay Yamaç
Teşvikiye – Ahmet Meydan
Kadıköy – Mehmet Şahin
AK PARTİ ISPARTA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Aksu - Adnan Demir
Gönen - Ahmet Doğan
Güneykent - Fahrettin Gözgün
Atabey - Tevfik Atasoy
Eğirdir - Osman Nuri Özmeral
Gelendost - Mehmet Sezgin
Keçiborlu - Yusuf Murat Parlak
Uluborlu - Mehmet Uğur Ünverdi
Senirkent - Erol Durmuş
Büyük Kabaca - Ali İhsan Temurçin
Şarkikaraağaç - Bayram Aydemir
Çarıksaraylar - Özcan Turhan
Yalvaç - Adnan Gemici
Sütçüler - Hüseyin Müftüoğlu
Yenişarbademli - Yaşar Gencer
AK PARTİ ERZURUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Palandöken – Orhan Bulutlar
Aziziye – Fatih Cengiz
Yakutiye – Ali Korkut
Pazaryolu – Recep Kaplan
Horasan – Önder Genç
Olur – Rüstem Polat
Tortum – Hasan Çakmak
İspir – Osman Çakır
Narman – Ahmet İşleyen
Karayazı – Mehmet Güven
Karaçoban – Sedat Gümüş
Köprüköy – Osman Belli
Oltu – İbrahim Siyrek
Aşkale – Ahmet Yaptırmış
Çat – Şibli Saydın
Hınıs – Mahmut Abiş
Pasinler – Gökay Selçuk
Şenkaya – Görbil Özcan
Tekman – Yakup Doğan
Uzundere – Halis Özsoy
AK PARTİ SİNOP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ayancık – Ayhan Ergün
Boyabat – Mehmet Hüseyin Maviş
Dikmen – Ahmet Kalafat
Durağan – Ahmet Kılıçaslan
Erfelek – İbrahim Felek
Gerze – Cevat Şensoy
Saraydüzü – Hasan Peker
Türkeli – Mustafa Özcan
AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çayırlı – Murat Demirdöğen
İliç – Ramazan Buran
Kemah – Hüsamettin Şanal
Kemaliye – Mustafa Haznedar
Tercan – Lokman Gültekin
Üzümlü – Hüsnü Işık
Otlukbeli – Vahdet Ercan
Refahiye – Fatih Gök
AK PARTİ AK PARTİ SİVAS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Zara - Ahmet Pala
Şarkışla - Turgay Oğuz
Gemerek – İrfan Sağırkaya
İmranlı - M.Ali Dursun Yurttaş
Yıldızeli - Selim Bas
Altınyayla - Necmettin Mermer
Suşehri - Fazlı Yüksel
Gürün - Mehmet Aktaş
Koyulhisar - Eyüp Ayın
AK PARTİ NEVŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Acıgöl – Ercan Ertaş
Avanos – Mustafa Körükçü
Derinkuyu – Serdar Pala
Gülşehir - Mustafa Dursun
Hacıbektaş - Yusuf Koçak
Kozaklı - Erdoğan Çelik
Ürgüp – Mehmet Aktürk
Sulusaray – Bayram Yılmaz
Karapınar – Mustafa Tiftik
Nar – Ali Erdoğmuş
Tatlarin – Hilmi Biltekin
Yazıhüyük – Cengiz Çavdar
Kaymaklı – Halit Elma
Göre – Mustafa Topçu
Kavak – Celal Yiğit
Kalaba – Mustafa Köroğlu
Çalış – Alparslan Özer
AK PARTİ SAMSUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Atakum – İshak Taşçı
İlkadım – Erdoğan Tok
Canik – Osman Genç
Havza – Murat İkiz
Salıpazarı – Halil Akgül
Tekkeköy – Hasan Togar
Çarşamba – Hüseyin Dündar
Kavak – Salih Çelik
Ondokuzmayıs – Osman Topaloğlu
AK PARTİ BİTLİS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Adilcevaz – Necati Gürsoy
Tatvan – Abdulbari Kocakaplan
Güroymak – Hüseyin Mutlu
Hizan – Arif Taylan
Mutki – Vahdettin Barlak
Gölbaşı – Hikmet Kardaş
Aydınlar - İbrahim Ergün
Günkırı - Şeref Sencer
Ahlat - Mümtaz Çoban
AK PARTİ BATMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Hasankeyf – A.Vahap Kusen
Kozluk – Veysi Işık
Sason – Muzaffer Arslan
Beşiri – Sait Karabulut
Gerçüş – Şeyhmus Ekmen
Balpınar – Hüseyin Geylani
Yücebağ – Abdullah Bil
İkiköprü – Ali Kıyanç
AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kayapınar – Haşim Haşimi-Zülküf Güneli
Sur – Abdurrahman Kurt
Bağlar – Alaettin Parlak
Yenişehir – Hüseyin Cengiz,Sebgetullah Seydaoğlu
Dicle – M.Faysal Ensarioğlu
AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Oğuzeli – Süleyman Akgün
Nizip – H.Fevzi Akdoğan
Karkamış – Nuh Kocaaslan
Yavuzeli – M.Kemal Sakaroğlu
Şahinbey – Mehmet Tahmazoğlu
Şehitkamil – Rıdvan Fadıllıoğlu
Araban – Mehmet Özdemir
Islahiye – Kemal Vural
Nurdağı – Hasan Dilek
AK PARTİ ÇANKIRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kızılırmak – Bayar Soysal
Yapraklı – Hasan Avşar
Kurşunlu – Ruhi Şeker
Şabanözü – Ali Çapçı
Orta – Recep Koçak
Korgun – Halil Öz
Eldivan – Hüseyin Kantaş
Atkaraçalar – Rıfat Altıntop
Ilgaz – Halit Uğurlu
Çerkeş – Mehmet Kiraz
AK PARTİ AĞRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Eleşkirt – Nuri Çelik
Patnos – Cem Akbay
Hamur – İsmail Kaya
Doğubeyazıt – Hikmet Şahin
Tutak – Bülent Osmanağaoğlu
AK PARTİ ZONGULDAK İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Devrek – Mustafa Semerci
Alaplı – Nevzat Çimenoğlu
Kozlu – Akın Kaymak
Gökçebey – Vedat Öztürk
Çaycuma – Mithat Gülşen
Kilimli – Ümit Velioğlu
AK PARTİ AYDIN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Efeler – Yalçın Pekgüzel
Nazilli – Bekir Erim
AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Artuklu – Serdar Yay,Mehmet Çakmak
AK PARTİ HATAY İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kumlu – İbrahim Paç
Payas – Bekir Altan
Defne – Volkan Özkaya
Yayladağ – Mehmet Kalkan
İskenderun – Mehmet Dönmez
AK PARTİ BURDUR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Bucak – Ramazan Ayaz
AK PARTİ YOZGAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Boğazlıyan – Hamdi Erdal
Sorgun – Ahmet Şimşek
Şefaatli – Zeki Bozkurt
Akdağmadeni – Suphi Taştan
Yerköy – Kadir Yılmaz
AK PARTİ TOKAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Güryıldız – Habib Han
Turhal – Ali Gözen
Zile – Lütfi Vidinel
Niksar – Salih Ünsal
Emirseyit – Ertuğrul Ağıl
Yeşilyurt – Kazım Misafir
Bozçalı – Mustafa Yılmaz
Hasanşeyh – Recep Külekçi
Cimitekke – Hüseyin Gül
Bereketli – Hasan Yücel
AK PARTİ ADIYAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çelikhan – Mustafa Bulut
Gölbaşı – Yusuf Özdemir
Kahta – Yusuf Turanlı

Ve ak partinin izmir adayları listesi

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Kaya Termal Otel'de yaptığı değerlendirme toplantısında sonra isimler kamuoyuna duyurulacak. Binali Yıldırım ile milletvekillerinden oluşan ekip, ayrı bir salonda, adayları tek tek salona çağırıp isimleri açıklıyor.

Yıldırım'ın İzmir ilçe belediye başkanı aday adaylarıyla yüz yüze görüşmesi devam ediyor.

İşte o isimler... (Alfabetik liste)

Aliağa-İbrahim Ethem Yorulmaz
Balçova-Hasan Özcan
Bayındır-Mehmet Kertiş (Mevcut Başkan)
Bayraklı-İsmail Sarı
Bergama-Hasan Şahin
Beydağ-Fevzi Kaya
Bornova- İlhan Kaya
Buca- Cemil Şeboy (Eski Belediye Başkanı)
Çeşme-Mustafa Cenger
Çiğli- Adnan Yılmaz
Dikili-Ahmet Dağdelen
Foça-Salih Emrullah Keleş
Gaziemir- Kerem Fahri Baykalmış
Güzelbahçe adayı daha sonra açıklanacak.
Karabağlar-Necip Kalkan
Karaburun - Hüseyin Altun
Karşıyaka adayı daha sonra açıklanacak.
Kemalpaşa - Arif Uğurlu
Kınık - Sadık Doğruer
Kiraz - Erol Çomak
Konak - İzmir milletvekili İlknur Denizli

Dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, sabah saatlerinde İzmir AK Parti teşkilatıyla bir araya geldi.

Yeni isimler yine burada olacaktır..






 
Etiketler:

 

 

Türkiye kentsel dönüşümü başarabilir mi?

Evet
Hayır
Başaracağını hiç sanmıyorum

 
Sıra  Takım O G B M P
1 Beşiktaş 6 4 2 0 14
2 Galatasaray 6 4 1 1 13
3 Akhisar Belediyespor 7 4 1 2 13
4 Fenerbahçe 7 4 1 2 13
5 Kasımpaşa 7 3 3 1 12
6 Bursaspor 7 3 1 3 10
7 Mersin İdmanyurdu 6 3 1 2 10
8 Çaykur Rizespor 7 2 3 2 9
9 İstanbul Başakşehir 6 1 5 0 8
10 Gençlerbirliği 7 2 2 3 8
11 Gaziantepspor 6 2 2 2 8
12 Karabükspor 7 2 1 4 7
13 Trabzonspor 6 1 4 1 7
14 Eskişehirspor 6 1 3 2 6
15 Torku Konyaspor 7 1 3 3 6
16 Sivasspor 7 1 2 4 5
17 Kayseri Erciyesspor 6 0 4 2 4
18 Balıkesirspor 7 1 1 5 4

 

Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.