GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ TEKNOLOJİ SPOR EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK OYUN FOTO VİDEO
GÜNCEL SİYASET DÜNYA EKONOMİ YAŞAM EĞİTİM ÇEVRE SAĞLIK SPOR KADIN BİLİM/TEKNO MEDYA KÜLTÜR-SANAT FOTO GALERİ VİDEO
 

Tarih: 17.03.2014 08:50
Yorum Sayısı:

Başbakan Erdoğan Kahramanmaraş mitingi canlı yayın izle AKP K.Maraş mitingi video görüntüleri izle
Başbakan Erdoğan Kahramanmaraş mitingi canlı yayın izle - AKP Kahramanmaraş mitingi video görüntüleri izle haberi, Başbakan Erdoğan miting konuşması canlı izle, Başbakan Erdoğan şuan nerede? Başbakan Erdoğan Kahramanmaraş mitinglerine ait konuşmaları burada bulabilirsiniz. İşte detaylar...
Başbakan Erdoğan Kahramanmaraş mitingi canlı yayın izle - AKP Kahramanmaraş mitingi video görüntüleri izle haberi, Başbakan Erdoğan miting konuşması canlı izle, Başbakan Erdoğan şuan nerede? Başbakan Erdoğan Kahramanmaraş mitinglerine ait konuşmaları burada bulabilirsiniz. İşte detaylar...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 17 mart 2014 günü Kahramanmaraş'ta halka seslenecek. Başbakan Erdoğan'nın bugünkü seçim programında ilk olarak Kahramanmaraş var...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Manisa ve İzmir şehirlerinde konuşmuştu. Konuşmaya dair geniş bilgiye medyaline.com üzerinden ulaşabilirsiniz...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haber 7 ve Ülke TV'de ortaklaşa yayınlan İskele Sancak programında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"İZMİR VE MANİSA'DA BÜYÜK COŞKU"

"Öncelikle İzmir özellikle Ak Parti açısından anlamlı ve farklı illerimizden biri." diyen Başbakan Erdoğan, "Manisa'da büyük bir coşku vardı yaklaşık 80 bin kişi vardı ve o coşkudan İzmir'e geldim. İzmir'de de de büyük bir rakam vardı emniyet rakamlarına göre 180 bin kişi vardı. Tabi bu rakamlar bizlere önemli bir şeyi anlatıyor." dedi.

"BECERİKSİZ CHP"

Başbakan Erdoğan, "İzmir'e yerel yönetim anlamında büyük bir haksızlık var bu haksızlığın başında da beceriksiz bir CHP var. Biliyorsunuz İzmirde büyük bir su sorunu vardı biz hemen el attık ve Göldes Barajını inşaa ettik. Bir diğer konu İzmir yeraltı problemi çöp problemi İzmir'in büyük sıkıntıları var. İzmir'de hala modern çöp depolama sistemi yok bu CHP'nin neresi modern?" dedi.

"İZMİR'DE BÜYÜK SIKINTILAR VAR"

"Biliyorsunuz İzmirde büyük bir su sorunu vardı biz hemen el attık ve Göldes Barajını inşaa ettik." şeklinde konuşan Erdoğan, "Bir diğer konu İzmir yeraltı problemi çöp problemi İzmir'in büyük sıkıntıları var. İzmir'de hala modern çöp depolama sistemi yok bu CHP'nin neresi modern?" dedi.

"CHP FİTNE PARTİSİ"

Başbakan Erdoğan, "CHP zihniyetinde yalan, takiye, fitne çok mevcut, İzmirlinin yaşam tarzına müdahale edilecek söylemi büyük bir iftiradır. Zaten anaysada insanlarımızın bu tarz hakları korunmaktadır." dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında Manisa'da partililer seslendi. Konuşması sloganlarla kesilen Erdoğan kendine ön taraflardan seslenen bir kadına "Sağolasın Bana annemi hatırlattın" dedi.

MHP VE CHP'YE YÜKLENDİ

Başbakan Erdoğan 30 Mart'ta yapılacak Yerel Seçimler için çalışmalarına hız kesemeden devam ediyor. Dün Adana ve Antalya'da mitingler düzenleyen Başbakan bugün de Manisa'daydı. Burada toplanan kalabalığa seslenen Erdoğan yine MHP ve CHP'ye yüklenip İktidarı devraldığı zamanda kalan borçlardan ve ödemelerinden bahsetti.

"BANA ANNEMİ HATIRLATTIN"

Başbakan'ın konuşması sık sık sloganlarla kesilirken miting alanında ön taraflarda yer alan ve Başbakan'a seslenen bir kadın Erdoğan'ı duygulandırdı. Kürsüden konuşmasını kesip kadına seslenen Erdoğan "Sağolasın anacağım sağolsasın. Bana annemi hatırlattın." dedi.

Ak Parti manisa Miting konuşması:

Ak Parti Manisa mitinginde konuşan Başbakan Erdoğan konuşmasını şöyle devam ettirdi; 'Bizden önce MHP az mı zulüm etti. Biz iktadırı onlardan alamadık. Yüzde 59 ziraat bankası faizi ile benim çiftçimi sömüren MHP değilmiydi. Şimdi faizler yüzde 5. Aradaki büyük fark şimdi sizin cebinizde kalmadı mı? MHP iktidar olduğu sürece halkı en başta çiftçiyi sömürmekten başka ne yaptı. Çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bu seçimde milli irade üzerinde kirli bir oyun oynanıyor. İşte sizler bu oyunu bozacaksınız. Hiç endişeniz olmasın biz Allah'ın karşısında rukuya eğiliriz başka kimse bizim başımızı eğemez. 77 milyon bu oyuna itiraz ediyor. Türkiye'ye karşılık yapılan saldırının herkes farkında. Türkiye'nin büyüyen ekonomisi birilerini rahatsız etti. Türkiye'nin vizyonu pek çok kişiyi rahatsız etti. İktidara geldiğimizde milli gelir 230 Milyar dolardı şimdi 820 milyar dolar. Kardeşlerim soruyorum yolsuzlukların olduğu bir yerde milli gelir bu kadar yükselirmi' dedi.

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;


TÜRKİYE'NİN BORCU YOK, BORÇ VERİYORUZ

-MHP'ye gönül vermiş, CHP'ye gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum. IMF 23,5 milyar dolar borç vardı. Ödedik ödedik geçen 14 Mayıs'ta sıfırladık. Türkiye'nin IMF'ye borcu yok. Bizden borç istiyor bizde veririz dedik. Bunlar milliyetçi dimi. Sevsinler bunların milliyetçiliğini. Merkez Bankası'nın kasasında 27,5 milyar dolar vardı. Şimdi 128 milyar dolar var.

-İşçi ve memurdan zorunlu tasarruf adı altında 13,5 katrilyon para kestiler. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100 lirasının 73 lirası borçtu. Şimdi 100 liranın 35 lirası borç. Aradaki fark milletin cebinde kalıyor.

ÇÖZÜM SÜRECİNİ BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ

-En çok da çözüm süreci birilerini rahatsız etti. Ölümlerin durması, kanın durması gözyaşının durması birilerini rahatsız etti.

BİRİLERİ ABLA OLMUŞ KAPI KAPI DOLAŞIYOR

-Birileri abla olmuş. Sizin de kapılarınıza geldiler mi? Yalan yanlış anlattılar mı? Geçenlerde Hatay tarafından bir eve geldiler teyzem ne kadar güzel cevaplarını verdi. Bunlara sadece bir şey söyleyin. Sizin hocanız başörtülü kızlarımızın başörtüsünü açmaya çalışan bir hocadır defolun deyin. (Vur vur inlesin, Pensilvanya dinlesin sesleri yükseliyor) Artık benim vatandaşım adresi biliyor.

YAKAYI ELE VERDİLER, HESAP SORACAĞIZ

-Yurtlardan öğrencileri atıyorsunuz. Hani siz hayırseverdiniz? Aldığınız o zekat paralarını nereye harcadınız. O aldığınız kurbanlıkları nereye harcadınız? Siz ne zamandan beri CHP ile kol kola oldunuz. Mesele Türkiye'de ve Manisa'da oyları düşürmek. Ama başarılı olamayacaksınız. Sizin tuzağınız varsa Allah'ın da tuzağı var. Bizim ablalarımız, abilerimiz burada. Bizim abilerimiz 30 Mart'ta sandıkları patlatacak.

AİLELERİ BÖLDÜLER, MİLLETİ PARÇALADILAR

-Aileleri böldüler, milleti parçaladılar. Yalan yanlış gazeteler, broşürler bastırıp evlere dağıtıyorlar. Bunun adı hukukta casusluktur, ajanlıktır. Ama yakayı ele verdiler, bedelini de ağır ödeyecekler. Dedim ya, inlerine gireceğiz, inlerine. Öyle kolay kolay biz bu devleti sokakta bulmadık. Milli birliğimizi, milli güvenliğimizi tehdit eden bu unsurlara karşı gerekli tedbirleri aldık, alıyoruz, gerekli hesabı da soracağız.

NEO ERGENEKON İLE MÜCADELE EDECEĞİZ

-12 yıl boyunca çetelerle, mafyayla, cuntayla mücadele ettik. Devlete sızmış milletin enerjisini hortumlayan çeteleri tasfiye ettik. İnşallah 30 Mart'tan sonra kalan çeteleri de tasfiye ediyoruz. 'Ergenekon' ile mücadele ettik. Pensilvanya yönetimindeki 'Neo Ergenekon' ile de mücadele edeceğiz.

İNZİVAYA ÇEKİLMİŞ AMA...

-Neymiş Pensilvanya'da inzivaya çekilmiş. Duydunuz mu İnzivaya çekileceksen, gel ülkende inzivaya çekil. Bu nasıl bir inziva İnzivaya çekilmiş ama oradan alüfteleri takip ediyor. Duydunuz dimi Alüfte, yani aşüftenin benzeri. Onları takip ediyor. Siyasilerden birine alüfteyi musallat etmişler de, o hemen haber göndermiş, 'sakın ha' demiş. Ya sen hoca mısın, istihbarat örgütünün başı mısın, nesin ya Nesin sen İnzivaya çekilmiş, iş takipçiliği yapıyor. İnzivaya çekilmiş, oradan senaryo talimatları veriyor. İnzivaya çekilmiş ama uluslararası gazetelere ülkesini karalayan yazılar yazıyor, röportajlar veriyor. İnzivaya çekilmiş ama Cumhurbaşkanını, Başbakanı, Genelkurmay Başkanını, bakanları, savcı, hakim, bürokratları dinleyip, en mahrem devlet sırlarını kaydediyor. Bu casusluktur, yapamazsın böyle bir şey.

SANDIĞA GÖMECEĞİZ

-30 Mart'ta AK Parti muhalefetini paketleyip, sandığa gömeceğiz
 
 
 
 

Türkiye kentsel dönüşümü başarabilir mi?

Evet
Hayır
Başaracağını hiç sanmıyorum

 
Sıra  Takım O G B M P
1 Beşiktaş 16 12 2 2 38
2 Fenerbahçe 16 11 4 1 37
3 Galatasaray 16 8 5 3 29
4 Medipol Başakşehir 16 9 2 5 29
5 Kasımpaşa 16 8 5 3 29
6 Akhisar Belediyespor 16 8 4 4 28
7 Torku Konyaspor 16 7 5 4 26
8 Trabzonspor 16 7 2 7 23
9 Gaziantepspor 16 6 4 6 22
10 Çaykur Rizespor 16 5 6 5 21
11 Antalyaspor 16 5 5 6 20
12 Osmanlıspor FK 16 5 3 8 18
13 Kayserispor 16 4 6 6 18
14 Bursaspor 16 5 0 11 15
15 Medicana Sivasspor 16 2 8 6 14
16 Gençlerbirliği 16 3 4 9 13
17 Mersin İdmanyurdu 16 2 4 10 10
18 Eskişehirspor 16 2 1 13 7

 

Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.